top of page

O nas 

Skąd pomysł?

Nazywam się Ludwika. Odkąd pamiętam w naszej rodzinie zawsze były zwierzęta- to moja miłość i pasja. Od kilku lat posiadam też domową hodowlę psów rasy Akita Inu. Jako właścicielka psów i kotów, wielokrotnie potrzebowałam różnych akcesoriów dla zwierząt. Niestety często nie spełniały one do końca moich oczekiwań, czegoś im brakowało. Ponieważ lubiłam majsterkować i "bawić się" w drewnie, postanowiłam sama spróbować  zrobić budę dla mojego psa. Co prawda zajęło mi to wtedy sporo czasu, ale efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Uwierzyłam w siebie. Zaczęłam szkolić swoje umiejętności, pracować nad swoimi kolejnymi projektami. Znajomi miłośnicy zwierząt, którzy nas odwiedzali, byli zaskoczeni pomysłami i jakością. To było dokładnie to czego potrzebowali. Zachęcali mnie abym "szła" w tym kierunku. Niestety nie miałam odpowiednich, profesjonalnych narzędzi, aby wykonywać dane produkty na szerszą skalę. Usłyszałam o dofinansowaniach ze środków unijnych na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Pomyślałam że to coś dla mnie. Złożyłam wniosek w LGD Ziemi Chełmskiej i się udało. Otrzymałam dofinansowanie. W końcu mogłam się swobodnie rozwijać. Fachowe narzędzia zdecydowanie przyspieszyły i udoskonaliły moją pracę. Teraz jestem w stanie wykonać każdy swój i Twój pomysł.

Co robimy?

Jak wspomniałam moja działaność koncentruje się głównie wokół produktów dla zwierząt. Z przyjemnością wykonuję budy dla psów, kojce dla psów i kotów, domki i półki dla kotów a także inne rzeczy wykonywane z drewna. Z entuzjazmem również podejmuje nowe wyzwania, niekoniecznie związane z pupilami.

Osobiste podejście

Każdy projekt jest dla mnie ważny i traktuję go indywidualnie. Chętnie doradzę Państwu jak dostosować kojec, budę,domek czy cokolwiek innego do Waszych konkretnych potrzeb. Dobro i wygoda czworonogów jest dla mnie priorytetem, a Państwa zadowolenie największym sukcesem

bottom of page